Praktijk
Huivelde

Wie zijn we?

Lies Colman Logopedie Praktijkverantwoordelijke +32 486 40 85 50 lies.colman@hotmail.com Website
Meer info
Femke De Cock Logopedie +32 486 40 85 50 femke@logopedieliescolman.be
Meer info
Maury Valck Logopedie +32 486 40 85 50 maury@logopedieliescolman.be
Meer info
Reyna Vercauteren Logopedie +32 486 40 85 50 reyna@logopedieliescolman.be
Meer info
Stefanie Ghekiere Psychologie en Seksuologie +32 486 31 37 70 stefanieghekiere@yahoo.com
Meer info
Els Van Boven Kinder- en Jeugdpsychotherapie +32 472 54 43 58 elsvanboven.psycholoog@gmail.com Website
Meer info
Dorien Colman Huiswerk- en studiebegeleiding +32 477 73 76 23 doriencolman@hotmail.com
Meer info
Caroline Vercauteren Huiswerk- en studiebegeleiding +32 477 73 76 23
Meer info
Leen Van den Abeele Plusoudercoach en loopbaancoaching +32 495 26 54 83 leen@interpares.be Website
Meer info
Laurense Roose Diëtiek +32 497 81 68 56 laurense.roose@gmail.com Website
Meer info
Carolien Flecijn Happiness Coach – Kindertolk caroflecijn@hotmail.com Website
Meer info

Waar kan je ons vinden?